Atsiliepimai

MUS REKOMENDUOJA

Aš, Kristina Piaseckienė, rekomenduoju UAB ‘‘Happy Vilnius“ kaip atsakingą ir kūrybingą dizaino įmonę. Kartu dirbome keletą metų. Kartu su UAB “Happy Vilnius“ sukūrėme ne vieną sėkmingą reklaminę kampaniją „Lietuvos spaudos“ ir „Narvesen“ prekybos tinklui. UAB “Happy Vilnius “dizaineris Simonas Galkus pasižymėjo kūrybingumu, nestandartiniu mąstymu, iniciatyvumu, kruopštumu darbui. Simonui Galkui galėjome patikėti įvairius nestandartinius projektus. Darbai buvo atliekami visuomet laiku ir labai kokybiškai.

Kristina Piaseckienė
„Lietuvos spauda“ / „Narvesen“

Su Happy Vilnius bendradarbiaujame jau daugelį metų. Ypač turėčiau pagirti šią kompaniją dėl atliekamų darbų greičio bei kūrybinių idėjų gausos. Happy yra ta kompanija, su kuria dirbti lengva, nes jos darbuotojai išmano tiek komunikacijos ir kompozicijos subtilybes, tiek ir verslo niuansus. Dėl to pateikiamos idėjos ne tik kūrybiškos, greitai įgyvendinamos, bet ir “pamatuotos”.

Tomas Gudžiauskas
UAB „Alynas" Direktorius

Visuomet ieškome tiekėjų ir partnerių, su kuriais galėtume dirbti ilgai ir be rūpesčių. “Happy Vilnius” užsitarnavo mūsų pasitikėjimą nuo pirmos dienos. Prieš eilę metų jiems patikėjome visą savo įvaizdinės medžiagos bei reklamos kūrybą ir gamybą – nuo tos dienos nėkart nekilo pagundų pamėginti kitur.Tai savo srities profesionalai, kurie visuomet laikosi susitarimų ir pateisina ar viršija lūkesčius, o agentūros vadovas Simas Galkus yra aukščiausios prabos dizaineris ir doras verslininkas. Rekomenduoju “Happy Vilnius” nenoriai, taip kaip užkietėjęs žvejys nenoriai išduoda savo sėkmingiausias žvejybos vietas.

Ilgametis vadovų ir pardavėjų ugdymo ekspertas